Doprava GLS - Ceny dopravy při platbě:
Dobírkou119 Kč
Platební kartou online79 Kč
Bankovním převodem79 Kč
Objednávka nad 2000 Kč - Kartou / Bankovním převodemZDARMA
Objednávka nad 2000 Kč - Dobírkou40 Kč
Zásilkovna - Ceny dopravy při platbě:
Dobírkou109 Kč
Platební kartou online69 Kč
Bankovním převodem69 Kč
Objednávka nad 2000 Kč - Kartou / Bankovním převodemZDARMA
Objednávka nad 2000 Kč - Dobírkou40 Kč
V naší prodejně
Hotově / Platební kartouZDARMA

Dobírka (hotově nebo platební kartou) - za zboží platíte při převzetí od kurýra GLS na Vámi zvolené adrese, kterou jste uvedli na Vaší objednávce, v případě Zásilkovny na výdejním místě, a to buď v hotovosti nebo platební kartou.

Bankovní převod - provedete platbu bankovním převodem na účet u ČSOB č.: 176866983/0300, variabilní symbol je číslo objednávky (uvedené v e-mailu s potvrzením objednávky).


Online platba - po dokončení objednávky jste přesměrováni k provedení platby do Platební brány COMGATE (Comgate a.s., Gočárova tř. 1754/48b, Hradec Králové, email: platby-podpora@comgate.cz, tel.č. +420 228 224 267, link: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana), kde máte následující možnosti platby:    

  • Platební kartou - platební brána umožňuje akceptovat typy karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Apple Pay a Google Pay. Platební brána podporuje nejvyšší standardy zabezpečení, obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány pouze zabezpečenou cestou.
  • Okamžitý bankovní převod - tato platba je iniciována zákazníkem kliknutím na platební tlačítko s odkazem na příslušnou banku, které přesměruje zákazníka z platební brány do elektronického bankovnictví na předvyplněný platební příkaz. Zákazník je povinen jednat v souladu s obchodními podmínkami příslušné služby elektronického bankovnictví banky.

Osobní odběr v naší prodejně - platba hotově nebo platební kartou, za zboží platíte při převzetí v naší kamenné prodejně v ulici Letců 1001 v Hradci Králové.

Produkt přidán do seznamu přání