Nejprodávanější produkty

EkoMedica KOLAGEN PLUS 500 ml

EKOMEDICA CZECH
EkoMedica KOLAGEN PLUS 500 ml Zobrazit větší

Doplňek stravy

Více informací

 • Skladem

 • objem 500 ml
  8594170150808

  479,00 Kč

  EkoMedica Kolagen Plus je tekutý doplněk stravy s  obsahem hydrolyzovaného mořského kolagenu v originální směsi s hořčíkem, mořským elastinem a vitamínem C, ve šťávě z červenýchhroznů.
  Kolagen je vláknitá bílkovina, která tvoří základní složku pojivových tkání, tj.chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je snáze stravitelný a podstatně lépe využitelný pro organismus, než vysokomolekulární kolagen vyskytující se v živém organismu. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci krevní chcév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. Je významným antioxidantem, přispívá k ochraně buněk předoxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa do organismu. Elastin tvoří podstatnou součást pružných vláken přítomných zejména v pojivových tkáních. Hořčík podporuje tvorbu bílkovin, účastní se činnosti svalů, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů.


  Složení:
  šťáva z červených hroznů 26,75 g, hydrolyzovaný mořský kolagen - marinecollagen (výrobek z ryb) 2 000mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 320 mg (tj.400 % RHP*), stabilizátor: maltodextrin (z pšeničného škrobu), mořský elastin(výrobek z ryb) 150 mg, hořčík (mléčnan hořečnatý) 100 mg (tj. 27 % RHP), regulátor kyselosti: uhličitan hořečnatý, antioxidant: kyselina citronová v 30 ml výrobku.
  *RHP = referenční hodnota příjmu

  Doporučené dávkování:
  15 ml (1 polévková lžíce) 2 x denně, ráno a odpoledne po jídle, zapít tekutinou.

  Skladování:
  V temnu a suchu při teplotě do 250 C. Chraňte před světlem. Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu.

  Upozornění:
  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 21 dní. Produkt je stabilizován pouze pasterizací. Před použitím protřepejte.

  Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.

  Výrobce: EkoMedica Czech, spol.s r.o.

  Množství: objem 500 ml