Nejprodávanější produkty

visa

Energy GREPOFIT 135 kapslí

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! GREPOFIT 135 ks Zobrazit větší

Přírodní doplněk stravy:

    PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST

    MIKROBIOLOGICKÁ ROVNOVÁHA

    IMUNITA

Více informací

 • Skladem

 • 323

  135 kapslí
  8594069933239

  371,00 Kč -111,00 Kč z 482,00 Kč

  Použití přírodního doplňku stravy Grepofit

  Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením: extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské.


  Účinné ingredience

  Extrakt z grepových jadérek, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské.


  Příbalové informace - GREPOFIT

  Doplňek stravy - kapsle

  Grepofit je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitových jadérek (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu.

  Složení 1 kapsle:

  sójový olej, želatinová kapsle, extrakt z grapefruitových jadérek (76,9 mg), glycerol – zvlhčující látka, mono- a diglyceridy mastných kyselin – zahušťovadlo, voda, extrakt z listu a květu třapatky nachové (15 mg), extrakt z plodu ibišku súdánského (10 mg), včelí vosk – leštící látka, karamel – přirodní barvivo, extrakt z listu šalvěje lékařské (3 mg).

  Doporučené dávkování:

  2-2-1 kapsle denně. V akutních případech lze Grepofit užívat každou hodinu, maximálně však 9 kapslí denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!


  Upozornění:

  Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Minimální trvanlivost:

  Do data uvedeného na krabičce a na blistru.


  Obsah:

  135 kapslí


  Celková hmotnost 1 kapsle:

  750 mg

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 135 kapslí