Nejprodávanější produkty

visa

Energy VITAMARIN 90 kapslí

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! VITAMARIN 90 ks Zobrazit větší

Přírodní doplněk stravy:

    NAPOMÁHÁ DOBRÉ ČINNOSTI MOZKU

    UDRŽUJE NORMÁLNÍ HLADINU CHOLESTEROLU V KRVI

    VÝVOJ PLODU V TĚHOTENSTVÍ

Více informací

 • Skladem

 • 317

  90 kapslí
  8594069933178

  252,00 Kč -76,00 Kč z 328,00 Kč

  Použití přírodního doplňku stravy Vitamarin

  Čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny, z nichž se v těle tvoří tkáňové hormony, tzv. prostaglandiny. Mají vliv na lepší prokrvování všech orgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku.

  Omega-3 mastné kyseliny také upravují metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi.

  Účinné ingredience

  Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, vitamin E.

  Příbalové informace - VITAMARIN

  Engraulis japonicus
  Doplněk stravy – kapsle

  Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

  Vitamarin je bioinformační přípravek s obsahem unikátního rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus. Tento olej je důležitým přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin, tzv. omega-3 kyselin. Obsažené omega-3 kyseliny EPA a DHA blahodárně působí na činnost srdce (příznivý účinek je podmíněn 250 mg denního příjmu EPA a DHA). DHA kyselina podporuje normální činnost mozku a zraku (příznivý účinek je podmíněn 250 mg denního příjmu DHA). Přidaný vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem.

  Složení 1 kapsle:

  olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg v jedné kapsli) [s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) – min. 38 %, tj. 190 mg a kyseliny dokosahexaenové (DHA) – min. 25 %, tj. 125 mg], želatinová kapsle, glycerol – zvlhčující látka, voda, vitamin E (2,5 mg v jedné kapsli tj. 20,8 % RHP*). *RHP referenční hodnota příjmu

  Celková hmotnost 1 kapsle:

  682 mg

  Doporučené dávkování:

  1 kapsle 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

  Upozornění:

  Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
  Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

  Obsah:

  90 kapslí

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 90 kapslí