Nejprodávanější produkty

visa

Energy MYCOPAN 90 kapslí

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! Energy MYCOPAN 90 kapslí Zobrazit větší

KOMBINACE VZÁCNÝCH HUB A BYLINNÝCH EXTRAKTŮ

DLE TČM NÁLEŽÍ K PRVKU ZEMĚ

OVLIVŇUJE DRÁHU SLEZINY-SLINIVKY A ŽALUDKU

Více informací

 • Skladem

 • 335

  90 kapslí
  8594069933352

  610,00 Kč -183,00 Kč z 793,00 Kč

  Použití

  Přírodní produkt Mycopan obsahuje vyvážený komplex vitálních hub a bylinných extraktů.

  Svým působením přispívá k harmonizaci dráhy sleziny-slinivky a žaludku a pozitivně ovlivňuje obtíže, které se odrážejí ve hmotě příslušných orgánů a tkání, jež zároveň vyživuje a posiluje.

  Co je Mycosynergy

  Základním principem řady Mycosynergy je mykoterapie, tedy využití mimořádných vlastností vybraných druhů hub, ve spolupůsobení s další významnou složkou, kterou představuje fytoterapie. Cíleně vybrané bylinné extrakty posilují účinek vitálních hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. Výsledným produktem jsou vyvážené, dobře tolerované přípravky s vysokým a jasně definovaným působením.

  Účinné ingredience

  Extrakt z rezavce šikmého, extrakt z penízovky sametonohé, extrakt ze žampionu brazilského, extrakt z fenyklu obecného, extrakt z pelyňku ročního, extrakt z láhevníku ostnitého.

  Příbalové informace - MYCOPAN

  Doplněk stravy – kapsle

  Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů.
  Mycopan náleží podle metody Regenerace v Pentagramu® k elementu Země.

  Složení 1 kapsle:

  Extrakt z rezavce šikmého (Inonotus obliquus) 161 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z penízovky sametonohé (Flammulina velutipes) 96 mg, extrakt ze žampionu brazilského (Agaricus blazei) 80 mg, extrakt z fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 64 mg, extrakt z pelyňku ročního (Artemisia annua) 48 mg, extrakt z láhevníku ostnitého (Annona muricata) 40 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

  Doporučení dávkování:

  1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

  Upozornění:

  Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Minimální trvanlivost:

  Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

  Obsah:

  90 kapslí

  Hmotnost 1 kapsle:

  620 mg

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 90 kapslí