Nejprodávanější produkty

visa

Energy QI Collagen 150 g

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! Energy QI Collagen 150 g Zobrazit větší

Nápoj – prášek

ZDRAVÍ KOSTÍ A KLOUBŮ   

ZDRAVÍ POKOŽKY

NEJČISTŠÍ BIOAKTIVNÍ KOLAGEN

AJURVÉDSKÝ KOMPLEX

Více informací

 • Skladem

 • 343

  150 g
  8594069933437

  497,00 Kč -149,00 Kč z 646,00 Kč

  Velmi účinný kolagenový nápoj díky zesílenému efektu působení 3 složek.

  Obsahuje bioaktivní mořský kolagen I. a II. typu doplněný o ajurvédský bylinný komplex a přírodní vitamin C z extraktu aceroly. Boswelia serrata (kadidlovník) udržuje optimální zdraví kostí a kloubů, Curcuma longa (kurkumovník) napomáhá zdraví pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Zvlášť pečlivě vybraný kolagen pochází z volného hlubokomořského odlovu z chladných vod v okolí Islandu.

  Energetická charakteristika

  Kolagen patří ke středové Zemi – Zemi, která zajišťuje samotný život. Nese s sebou proměny Země, zajišťuje vlhkost, kyprost, plnost, pohyb. Středová Země obsahuje 50 % jangu a 50 % jinu, vytváří harmonii v orgánech i v našem životě. Dlouhodobé užívání QI collagenu se tak odrazí nejen na kůži a kloubech, kde bychom jeho účinky měli poznat nejdřív, ale slibuje nám harmonizaci celého organismu.

  Podle TČM QI collagen ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, srdce, osrdečníku a tří ohnišť. Významným efektem je vzájemné vyrovnávání jangových a jinových meridiánů, tedy meridiánů tzv. párových orgánů.

  Účinné ingredience

  Islandský kolagen I. a II. typu, extrakty z plodu aceroly, kořene kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa), kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) a plodu morušovníku bílého (Morus alba).


  ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

  Dvě zarovnané čajové lžičky (5 000 mg) rozpusťte ve 200 ml (nebo více) vlažné vody.
  Nejlepšího účinku dosáhnete pomalým popíjením v průběhu několika hodin.
  K dosažení běžného účinku postačí užít jednou denně, pro zvýšení efektu dvakrát, rozděleno na dopolední a odpolední dávku. Lze užívat dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

  SLOŽENÍ:

  Islandský kolagen I. a II. typu, extrakty z plodu aceroly, kořene kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa), kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) a plodu morušovníku bílého (Morus alba).

  UPOZORNĚNÍ:

  Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

  Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  OBJEM:

  150 g

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 150 g