Nejprodávanější produkty

Energy QI Drink 100 g

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! Energy QI Drink 100 g Zobrazit větší

Horký nápoj – prášek

ODOLNOST

ÚNAVA / ENERGIE

PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST

DOBRÝ RANNÍ START

Více informací

 • Skladem

 • 341

  100 g
  8594069933413

  360,00 Kč -108,00 Kč z 468,00 Kč

  Slzovka a astragalus se spolu znají již dlouhé stovky let, po které tvoří nerozlučnou dvojici tradiční čínské medicíny. A nyní také kombinaci nového terapeutického nápoje QI DRINK. Astragalus (kozinec blanitý) je účinný adaptogen, odstraňuje únavu, zvyšuje energii a posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. QI DRINK je nejen terapeutickým nápojem, ale sám o sobě i dokonalou funkční potravinou s vysokým obsahem biologicky účinných látek. Jeho posilující schopnosti je však možné využít pouze tak, že je užíván dlouhodobě a systematicky. Součástí vašich denních rituálů se stane velmi snadno.

  Energetická charakteristika

  Slzovka napomáhá k opětovnému navrácení k našim originálním energiím, a tím i k usměrnění činnosti ostatních orgánů. Její povaha je studená, chuť sladká a mdlá.

  Podle TČM QI DRINK ovlivňuje meridiány Země – slinivky a sleziny, žaludku a plic. Stabilita Země zklidňuje a podporuje meridiány srdce, perikardu a tří ohnišť.
   
  ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

  Prášek se rozpustí ve zhruba 2 dcl horké nebo studené vody a popíjí se k jídlu, ideálně jako teplý nápoj k snídani mezi 7. a 9. hodinou ranní. Doporučená denní dávka je 4 g 1x denně. Děti od 3 do 12 let užívají poloviční dávku. Lze užívat dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní užívání.

  SLOŽENÍ:

  Extrakt ze semen slzovky obecné (Coix lacryma-jobi) 90 %, extrakt z kořene kozince blanitého. (Astragalus membranaceus) 10 %.

  UPOZORNĚNÍ:

  Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

  Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  OBJEM:

  100 g

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 100 g