Nejprodávanější produkty

visa

Vieste Koloidní stříbro 500 ml

VIESTE
Vieste Koloidní stříbro 500 ml Zobrazit větší

Nejuniverzálnější antibakteriální prostředek


Více informací

 • Skladem

 • 500 ml
  5901549658361

  343,00 Kč

  Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty čistého stříbra suspendované v čisté deionizované vodě (bez elektrických nábojů). Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou v soustavném pohybu. Často se mezi vědci hovoří o tom, že částice stříbra se v organismu projevují jako "stříbrné střely", (mají silný kladný náboj, zatímco většina choroboplodných zárodků má náboj záporný). Stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním prostředkem, který lidstvo zná.

  Kosmetické využití: stříbrné pleťové tonikum díky obsahu nejjakostnějšího stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled. Tonikum je určeno pro všechny typy pleti nezávisle na věku.

  • zmenšuje rozšířené póry a uhříky
  • snižuje vylučování kožního mazu
  • uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky
  • pozitivně působí při zvýšené citlivosti nebo špatné reakci pokožky způsobené okolními vlivy
  • při vzniku plísní či jiných nepříjemných projevech na kůži


  Složení: demineralizovaná voda, koloidní stříbro (nano). 25 ppm obsah stříbra - v tomto produktu je 25 mg/l.

  Použití: na gázu nebo vatový tampon naneste malé množství přípravku. Jemně masírujte pokožku obličeje a očí. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte dvakrát denně, ráno a večer.

  Upozornění: přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a lidi, kteří jsou alergičtí na stříbro. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Skladování: skladujte v chladu a suchu, umístěte mimo dosah zdrojů elektromagnetických polí a přímého světla. Chraňte před mrazem.

  Na rozdíl od většiny koloidních stříber na trhu má Vieste Koloidní stříbro 500 ml čiré žlutavé zbarvení, připomínající barvou tmavý ledový čaj. Zabarvení způsobuje velké množství stříbrných částic (obsah stříbra je 25 ppm neboli 25 mg/litr) a odlišný způsob výroby koloidního stříbra, který je používán zejména ve Spojených státech amerických. V žádném případě se nejedná o vadu výrobku a čiré žluté zabarvení žádným způsobem neovlivňuje vlastnosti ani funkčnost produktu.

  Výrobce: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

  Množství: 500 ml