Nejprodávanější produkty

Energy BIOTERMAL sůl do koupele 350 g

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! BIOTERMAL 350 g Zobrazit větší

Bioinformační koupelová sůl:

    ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST

    KLOUBNÍ OBTÍŽE A BOLESTI PÁTEŘE

    EKZÉMY, VYRÁŽKY, KOŽNÍ PROBLÉMY

    POÚRAZOVÉ STAVY, FYZICKÁ I PSYCHICKÁ ÚNAVA

Více informací

 • Skladem

 • 406

  350 g
  8594069934069

  230,00 Kč -69,00 Kč z 299,00 Kč

  Použití koupelové soli Biotermal

  Koupel připravená ze soli vřídla Podhájska působí příznivě na problémy horních cest dýchacích, astma i záněty průdušek. Pomáhá při doléčování zlomenin, zmírňuje chronické i ponámahové bolesti kloubů, svalů, páteře.

  Pravidelné koupele se osvědčí lidem trpícím revmatismem, cévními problémy, stabilizují stav pacientů s osteoporózou, artrózou a artritidou. Biotermal je velmi účinný při léčbě ekzémů, vyrážek a kožních onemocnění. Harmonizuje celý energetický systém organismu.

  Účinné ingredience

  Sůl z vřídla Podhájska.

  Příbalové informace - BIOTERMAL – koupelová sůl

  Užití:

  Čistě přírodní koupelová sůl Biotermal je výjimečná svým bohatým obsahem minerálních látek, díky kterým je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. Harmonizuje celý energetický systém organismu, pomáhá odstraňovat únavu a relaxuje mysl. Blahodárně působí na horní cesty dýchací, pomáhá zmírňovat projevy astmatu a chronické bronchitidy. Pravidelné koupele v Biotermalu mají pozitivní účinky na celý pohybový aparát, působí na doléčování zlomenin a úrazů, preventivně působí proti vzniku osteoporózy a proti bolesti. Osvědčuje se především při artróze, artritidě, revmatismu, bolestech kloubů a páteře. Sůl Biotermal je velmi účinná při léčbě nejrůznějších kožních onemocnění (ekzémy, vyrážka, lupénka, dětská infekční onemocnění, akné…) a celkově zlepšuje hydrataci, výživu a elasticitu kůže.

  Dávkování:

  Do vlažné lázně (35-38 °C) nasypte 1-2 polévkové lžíce koupelové soli Biotermal a relaxujte 10-20 minut. Při koupeli doporučujeme provádět jemnou masáž pokožky. Po koupeli se krátce osprchujte vlažnou vodou a jemně osušte. Koupel provádějte 1-3x týdně.

  Složení:

  sůl z termální vody vřídla Podhájska

  Spotřebujte:

  Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  Hmotnost:

  350 g

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 350 g