Nejprodávanější produkty

visa

FOHOW Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao 6 ks

FOHOW HEALTH PRODUCTS CO LTD
FOHOW Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao 1 ks Zobrazit větší

Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění a ozdravení ženského genitálu.

Více informací

 • Skladem

 • 6 ks


  999,00 Kč

  Tampony Guifei Bao Fohow - Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu (dále jen kapsle) s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění a ozdravení ženského genitálu.
  Používá se na očištění organismu a dělohy od znečištění a toxinů, při nepříjemném zápachu z pochvy, výtoku, poruše a bolestivé menstruaci, zánětech malé pánve, pochvy, vaječníků, výtoku, svědění, erozi vulvy a polypech, myome, ovariální cystě, s věkem souvisejícími změnami, pro obnovení organismu a ozdravení. Pomáhá oddálit klimakterium, obnovuje libido, odstraňuje vaginální suchost, nervozitu a další negativní příznaky.  Složení: Dračinec obrovský (Dracaena draco), Pamodřín líbezný (Pseudolarix amabilis),  Světlice barvířské (Carthamus tinctorius), Jerlín žlutavý (Sophora Flavescens Aiton), Akát katechu  (Acacia  catechu), borneol, borax a další vzácné rostliny TČM.  Princip ozdravení:


  Účinnost tampónových kapslí Guifei Bao Fohow je v základních mechanismech tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím celostního působení v ohnisku vaginálního onemocnění jsou stimulovány přední střední a zadní střední meridiány, kvůli čemuž se normalizuje energetická rovnováha jin-jang, očišťuje a detoxikuje organismus, čistí krev, normalizuje funkce sleziny, obnovují a dávají organismu samotnému najít cestu k ozdravení a vnitřní rovnováze principem samoléčby.  Doporučení:


  Tamponové kapsle mají protizánětlivý, baktericidní, antibakteriální a antipyretický účinek, očišťují od produktů metabolismu a odstraňují toxiny, normalizují stav a zmenšují velikosti pochvy a dělohy, vracejí "mládí". Doporučuje se používat zejména při výtoku, kde vám gynekolog sdělí, že vám v kultivaci nic nevyšlo, nebo si opakovaně léčíte výtok a máte úlevu pouze na přechodnou dobu, při nepříjemném zápachu z pochvy, zánětech malé pánve, plísňovém zánětu pochvy, zánětu vaječníků, svědění, děložním myomu, ovariální cystě, poruše a bolestivé menstruaci, s věkem souvisejícími změnami. Složení tamponových kapslí má také pozitivní vliv na pokožku s pigmentovými skvrnami a akné.  Účinnost a 7 funkcí tampónových kapslí Guifei Bao:

  1. Samo očištění organismu
   Použití kapsle Guifei Bao FOHOW pomáhá očistit pochvu i dělohu od toxinů a nečistot, normalizují funkci vnitřního genitálu a tím pomáhají otěhotnění. Účinná prevence a rychlá pomoc při zánětech pochvy, orgánů v pánvi a vaječníků, ale také plísňových, kvasinkových a dalších infekcích, erozi děložního hrdla, děložním prolapsu, děložním myomu, specifickém pachu.

  2. Samo ozdravení
   Kapsle pracují jako podpůrná léčba díky unikátní metodě absorpce i detoxikace, kapsle jako malý vysavač rychle odstraní odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, zbytky krve při menstruaci a tvořící se toxiny a jiné zbytky v orgánech ženy. Také odstraňuje nepříjemný a zvláštní zápach, odstraní zdroj plísňové (kvasinkové) a virové infekce. Aktivuje produkci kmenových buněk, stimuluje metabolismus a sekreci ženských hormonů a vede k obnovení normálních fyziologických funkcí reprodukčních orgánů. Ženy, které se léčí pro sterilitu snadněji otěhotní.

  3. Samo omlazení
   Kapsle obnovují organismus ve spojení s odstraněním eroze a putridních zánětlivých změn a obnovení tkání. Stimulováním sekrece žláz se vyrovnává na stejnou úroveň navlhčení tkáně děložního čípku a pochvy, obnoví se vaginální elasticita a citlivost. Tampónové kapsle pomáhají v poporodním období při rekonstrukci poškozených porodních cest a dělohy, udržují a plně obnovují zdravou mikroflóru vnitřního prostředí orgánů. Rychle se zlepšuje stav pokožky s odstraněním pigmentových skvrn, suché kůže, vrásek atd.

  4. Prevence a zpomalení stárnutí organismu
   Používáním kapslí alespoň jednou za měsíc uděláte účinné preventivní opatření proti gynekologickým onemocněním. Produkt také přispívá k zúžení pochvy, obnovuje pružnost dělohy a pochvy, obnovuje buňky, stimuluje sekreční funkce, zvyšuje citlivost, zvyšuje sexuální touhu jako by návrat statutu "panenství", tím se zvyšuje kvalita sexuálního života. Pomáhá oddálit klimakterium, odstraňuje nervozitu a další příznaky, odstraňuje vaginální suchost, obnovuje libido.

  5. Kosmetický efekt
   Používáním kapslí zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, podporuje krevní oběh a aktivuje imunitní buňky, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí a tím zlepšuje stav kůže, která bude zářivá a růžová, odstraňuje skvrny, redukuje vrásky. Proto tyto tampóny dají ženě nevyčerpatelné kouzlo.

  6. Ozdravení
   Tamponové kapsle Guifei Bao se používají jako doplňkový prostředek, stejně jako prevence chorob. Použijete-li po menstruaci jednu až dvě tampónové kapsle, pomůže to obnově látkové výměny, zbaví gynekologických onemocnění a zabezpečí organismu životní energii.

  7. Při neplodnosti
   Kapsle Guifei Bao zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí, mají regulační a očišťující vliv na neplodnost způsobenou chybným fungováním vnitřního genitálu při narušení rovnováhy vnitřního prostředí atp.  Nové kosmetické koncepce


   Podle filosofie TČM, 12 hlavních meridiánů při endokrinním narušení jater a selhání ledvin, poruchách plic, žaludku a střev způsobí to, že se objevuje nezdravá barva kůže, mizí lesk, pleť stárne rychleji, objevují se skvrny, pupínky, černé tečky a jiné patologie. Tampónové kapsle Guifei Bao, umístěné v ženském genitálu, kde je vzájemná součinnost pěti hlavních energetických meridiánů ženského těla, efektivně obnovují energie meridiánů, regulují krevní složení, energetickou bilanci jin-jang v těle, regulují endokrinní systém a to také obecně vytváří vysoký kosmetický efekt a obnovení pokožky.
   Reprodukční systém se aktivně podílí na očištění těla a ovlivňuje duševní a psychickou rovnováhu. To tvoří dualismus v moderní medicíně. Tampónové kapsle Guifei Bao jako jedna z unikátních metod detoxikace a očištění, je nejjasnějším příkladem dokonalého ztělesnění kosmetologie. Vzhledem k tomu, jak efektivně a mistrně se odvádí toxiny z ženského těla, je snadné vyřešit problém autonomního čištění ženského reprodukčního systému od toxinů. Naštěstí použitím metod TČM s moderní výrobní technologií a jedinečnou recepturou byl získán silný absorpční produkt, který vede k 100% očistnému účinku. Tampónové kapsle Guifei Bao se staly senzací ve světě gynekologie a léčebné kosmetiky.  Způsob použití:


  1. Otevřete fólii sáčku, zkontrolujte stav balení, kapsle je kulička o průměru cca 10 mm v bavlněné gáze, přítomnost vlákna (nití) nalisovaného na tampónové kapsli, které nehtem stáhnete a rozvinete.


  2. Kuličku je vhodné před použitím navlhčit po dobu 1-2 min v čisté, nejlépe převařené vodě.


  3. Po omytí genitálu zaveďte tamponovou kapsli do pochvy co nejhlouběji (možno použít přiloženou rukavici). Pokud kapsle nebude zavedená dostatečně hluboko, může se vyskytnout pálení. Je třeba ji zavádět nejlépe do zadní klenby poševní mezi hrdlo děložní a zadní stěny tak, že konec vlákna je vně pochvy.


  4. Ponechejte tamponovou kapsli uvnitř pochvy po dobu 72 hod. V případě opoždění menstruace použijte tampón na 30. - 31. den cyklu. Až dostanete menstruaci, ihned odstraňte tampón. Pro odstranění tampónovou kapsli snadno vytáhnete za vlákno. Po vyjmutí kapsle je možno pochvu vypláchnout například odvarem ze šalvěje nebo čistou vodou při sprchování. Dejte si 3 dni pauzu a pak opakujte aplikaci. Podle zanesení organismu se budou do pochvy vylučovat hmoty, které připomínají tvarohovitý výtok. Čím více hmot, tím více je zanesený organismus. Jakmile se bude objem hmot zmenšovat, organismus se již částečně vyčistil. Pokud bude objem hmot minimální, organismus je již vyčištěn.


  5. Chcete-li důkladněji obnovit své zdraví, použijte 6 tampónových kapslí po sobě. Styk je možný mezi kapslemi.


  Upozornění:


   Tampónové kapsle jsou pouze k zevnímu použití. Těhotným ženám se nedoporučují, pannám se nedoporučují, ale záleží na zhodnocení gynekologa, zda je otvor v panenské bláně alespoň 15 mm v průměru, není problém kapsli použít. Nepoužívat při menstruaci.  Opatrné používání po potratu a při alergické reakci organismu, při pálení, svědění okamžitě vyjmout (méně než 0,001 % výskytu). Po aplikaci je vhodná 1-2 denní sexuální abstinence.
  Pokud nedojde k požadované úpravě stavu, je nutno navštívit gynekologa!
  Bylinné detoxikační vaginální tělísko je vyráběno v přísně hygienických podmínkách a nemá žádné vedlejší účinky. Nepoužívá se v případě alergie na bylinné složky. Při nežádoucích projevech sí tělísko vyjmete. Produkt nenahrazuje farmakologickou léčbu a lékařskou péči. Není léčivým přípravkem, je považován za prostředek osobní hygieny. Tělísko je opatřeno hygienicky nezávadným obalem s vláknem (nití) k snadnějšímu vyjmutí.

  Obsah balení: 6 ks tampónových kapslí (celé kompletní balení)

  Výrobce: Fohow Health Products CO, LTD, China

  Množství: 6 ks