Nejprodávanější produkty

Energy MYCOPULM 90 kapslí

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! Energy MYCOPULM 90 kapslí Zobrazit větší

Přírodní doplněk stravy:

    KOMBINACE VZÁCNÝCH HUB A BYLINNÝCH EXTRAKTŮ

    DLE TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU

    OVLIVŇUJE DRÁHU PLIC A TLUSTÉHO STŘEVA

Více informací

 • Skladem

 • 331

  90 kapslí
  8594069933314

  610,00 Kč -183,00 Kč z 793,00 Kč

  Použití

  Přírodní produkt Mycopulm obsahuje vyvážený komplex vitálních hub a bylinných extraktů.

  Svých působením přispívá k harmonizaci dráhy plic a tlustého střeva a harmonizuje tak obtíže, které se odrážejí ve hmotě příslušných orgánů a tkání, jež zároveň vyživují a celkově posilují.

  Co je Mycosynergy

  Základním principem řady Mycosynergy je mykoterapie, tedy využití mimořádných vlastností vybraných druhů hub, ve spolupůsobení s další významnou složkou, kterou představuje fytoterapie. Cíleně vybrané bylinné extrakty posilují účinek vitálních hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. Výsledným produktem jsou vyvážené, dobře tolerované přípravky s vysokým a jasně definovaným působením.

  Účinné ingredience

  Extrakt z boltcovitky ucha Jidášova, extrakt z choroše oříše, extrakt z pýru plazivého, extrakt z penízovky sametonohé, extrakt z pazvonku chloupkatého.

  Příbalové informace - MYCOPULM

  Doplněk stravy – kapsle

  Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycopulm náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Kovu a posiluje tak dráhu plic a tlustého střeva.

  Složení 1 kapsle:

  extrakt z boltcovitky ucha Jidášova (Auricularia auricula-judae) 134 mg, rostlinná kapsle (HPMC) 120 mg, extrakt z choroše oříše (Polyporus umbellatus) 112 mg, extrakt z pýru plazivého (Elymus repens) 90 mg, extrakt z penízovky sametonohé (Flammulina velutipes) 78 mg, extrakt z pazvonku chloupkatého (Codonopsis pilosula) 56 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

  Doporučení dávkování:

  1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

  Upozornění:

  Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Minimální trvanlivost:

  Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

  Celková hmotnost 1 kapsle:

  620 mg

  Obsah:

  90 kapslí
   
  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR


  Množství: 90 kapslí