Nejprodávanější produkty

visa

MycoMedica MycoStamin 180 ks

MYCO MEDICA
MycoMedica MycoStamin 180 ks Zobrazit větší
Směs medicinální houby cordyceps a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny, podle které působí na podporu vitality a kreativity s akcentem na sexualitu.

Více informací

 • Skladem

 • 180 tablet
  8594167650205

  690,00 Kč

  Produkt MycoStamin je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.
   
  MycoStamin je, podle principů tradiční čínské medicíny, produkt pro bezpečnou a dlouhodobou podporu vitality a kreativity s akcentem na sexualitu. S jejím uvadáním se setkáváme zejména po náročném fyzickém či psychickém období. Tento stav je běžný zejména u mužů a dal by se charakterizovat rčením – přílišné investování testosteronu do vnějšího světa. Směs není určena pro okamžité stavy, její forte je v postupném doplnění rezerv potřebných pro zdravou sexualitu a vitalitu.
   
  Mnohé související moderní průzkumy prokázali, že jednotlivé byliny i výtažek z Cordycepsu nemají přímé substituční hormonální působení, tedy „neodvedou práci za nás“. Jejich cílovou tkání je složitá struktura vegetativního mozku uložená v hypotalamu, odkud se vylučují řídící působky. Proto může stejná látka pozitivně působit u mužů i u žen, i když pohlavní hormony jsou u obou pohlaví odlišné.

  Obsah balení: 180 tablet po 350mg

  Složení v 1 tabletě:
  Cordyceps CS - 4, housenice čínská, Cordyceps sinensis, 30% extrakt – 166mg
  Tusizi, kokotice čínská, Semen cuscutae – 100mg
  Xianmao, Rhizoma curculignis– 67mg
  pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý

  Dávkování:

  •     doporučená denní dávka je 6 tablet 2x denně (děti od 3–12 let 3 tablety 2x denně)
  •     tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem


  Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

  Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

  Množství: 180 tablet