Nejprodávanější produkty

MycoMedica MycoDetox 120 ks

MYCO MEDICA
MycoMedica MycoDetox 90 ks Zobrazit větší
Účinná kombinace medicinální houby reishiřas spirulinachlorella. Detoxikuje organismus a podporuje jeho přirozenou obranyschopnost.

Více informací

 • Skladem

 • 120 kapslí


  490,00 Kč

  Teorie čínské medicíny chápe lidské tělo jako součást makrokosmu, ve kterém žijeme a který nás přímo ovlivňuje. Znečištěné životní prostředí, nevhodné stravovací návyky, stále se snižující kvalita potravin a sílící stresová zátěž zahlcují náš organismus a způsobují jeho disharmonii. Proto jsme vyvinuli produkt MycoDetox, který využívá synergický účinek medicinální houby Reishi a dvou sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny. Jeho hlavní účinek je v pročištění organismu, podpoře jeho přirozené obranyschopnosti. Podle západních studií dokáží řasy kromě pročištění organismu také podporovat normální trávení, pročišťovat játra, udržovat normální hladinu cukru v krvi, kontrolovat tělesnou hmotnost, udržovat svalovou hmotu a celkově podporovat vitalitu člověka. Houba Reishi a obě řasy jsou doplněné Acerolou (brazilská třešeň), která obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C.

  Používáme Chlorellu a Spirulinu v BIO kvalitě!

  Obsah balení: 120 kapslí á 420mg

  Složení v 1 kapsli:
  Reishi, lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, 30% extrakt – 130mg
  BIO Chlorella, Chlorella pyrenoidosa – 130mg
  BIO Spirulina, Spirulina platensis, 30% extrakt – 130mg
  Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 30mg
  pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

  Dávkování:

  •     zvýšená dávka: 4–10 kapslí denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
  •     běžná dávka: 3–4 kapsle denně (2–3 měsíce v roce)
  •     kapsle užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem


  Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

  Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

  Množství: 120 kapslí