Nejprodávanější produkty

Energy FLAVOCEL 150 tablet

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! FLAVOCEL 150 ks Zobrazit větší

Přírodní doplněk stravy:

    PODPORUJE IMUNITU

    ZLEPŠUJE STAVY ÚNAVY A VYČERPÁNÍ

    PEČUJE O STAV POJIVOVÝCH TKÁNÍ

    PŘISPÍVÁ K DOBRÉMU STAVU KREVNÍCH CÉV

Více informací

 • Skladem

 • 305

  150 kapslí
  8594069933055

  387,00 Kč -116,00 Kč z 503,00 Kč

  Použití přírodního doplňku stravy Flavocel

  Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského obohacený o vitamin C, glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů.

  Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocí z nachlazení, chřipek, při rekonvalescenci organismu i proti působení oxidačního stresu.

  Účinné ingredience

  Vitamin C, extrakt z květu ibišku súdánského, směs éterických silic (eukalyptová globulus, grepová, kardamomová, guajaková, kopaivová).

  Příbalové informace - FLAVOCEL

  Hibiscus sabdariffa se sladidlem a přírodním sladidlem
  Doplňek stravy - tablety

  Flavocel je bioinformační přípravek vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku súdánského (Hibiscus sabdariffa), obohacený o vitamin C, sladidlo (steviol-glykosidy) a speciální směs éterických olejů. Hibiscus sabdariffa (ibišek súdánský) pochází z tropických a subtropických oblastí světa. Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Další jeho funkce spočívá ve zvyšování absorbce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C snižuje únavu a vyčerpání.

  Složení 1 tablety:

  vitamin C (kyselina askorbová) 200 mg, tj. 250 % RHP*, glukóza, extrakt z květu ibišku súdánského 135 mg (4:1), celulóza (látka protispékavá), neohesperidin DC (látka zvýrazňující chuť), talek (látka protispékavá), hořečnaté soli mastných kyselin (látka protispékavá), směs éterických silic 1,35 mg (Eukalyptus globulus, grepová silice, kardamomová silice, guajaková silice, kopaivová silice), sladidlo (steviol-glykosidy). *Referenční hodnota příjmu

  Doporučené dávkování:

  Dospělí 1-2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tableta denně. Ve všech případech následuje po třech týdnech užívání jeden týden pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

  Upozornění:

  Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Minimální trvanlivost:

  Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

  Celková hmotnost 1 tablety:

  650 mg

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 150 kapslí