Nejprodávanější produkty

Ceny dopravy při platbě:

DOBÍRKOU

109 Kč

ONLINE KARTOU

69 Kč

BANKOVNÍM PŘEVODEM

69 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - KARTOU / PŘEVODEM

ZDARMA

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - DOBÍRKOU

40 Kč

                    
                         

Ceny dopravy při platbě:

DOBÍRKOU

89 Kč

ONLINE KARTOU

59 Kč

BANKOVNÍM PŘEVODEM

59 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - KARTOU / PŘEVODEM

ZDARMA

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - DOBÍRKOU

30 Kč


      

V NAŠÍ PRODEJNĚ - HOTOVĚ / KARTOU

ZDARMA

                  
                                     
Možnosti platby:


Dobírka (hotově nebo platební kartou) - za zboží platíte při převzetí od kurýra GLS na Vámi zvolené adrese, kterou jste uvedli na Vaší objednávce, v případě Zásilkovny na výdejním místě, a to buď v hotovosti nebo platební kartou.


Bankovní převod - provedete platbu bankovním převodem na účet u ČSOB č.: 176866983/0300, variabilní symbol je číslo objednávky (uvedené v e-mailu s potvrzením objednávky). Zboží odesláme ihned po obdržení příslušné částky na účet.


Online platba - po dokončení objednávky jste přesměrováni k provedení blatby do Platební bránu ČSOB, kde máte následující možnosti platby:    

  •        Platební kartou - platební brána ČSOB umožňuje akceptovat následující typy karet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, Diners Club, Discover. Platební brána ČSOB podporuje nejvyšší standard zabezpečení 3D Secure. Obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány pouze zabezpečenou cestou.
  •        On-line platbou (CTN) převodem z účtu ČSOB a Poštovní spořitelny prostřednictvím platební brány ČSOB. Tato platba je iniciována zákazníkem kliknutím na Platební tlačítko, které přesměruje zákazníka z e-shopu/platební brány do ČSOB Elektronického bankovnictví (resp. v případě mobilních telefonů do ČSOB SmartBankingu) nebo Elektronického bankovnictví Poštovní spořitelny (popř. Smartbankingu Poštovní spořitelny) na předvyplněný platební příkaz. Zákazník je povinen jednat v souladu s obchodními podmínkami příslušné služby elektronického bankovnictví.Osobní odběr v naší prodejně - platba hotově nebo platební kartou, za zboží platíte při převzetí v naší kamenné prodejně v ulici Letců 1001 v Hradci Králové.