Nejprodávanější produkty

visa

Ceny dopravy při platbě:

DOBÍRKOU

119 Kč

ONLINE KARTOU

79 Kč

BANKOVNÍM PŘEVODEM

79 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - KARTOU / PŘEVODEM

ZDARMA

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - DOBÍRKOU

40 Kč

                    
                         

Zásilkovna

Ceny dopravy při platbě:

DOBÍRKOU

109 Kč

ONLINE KARTOU

69 Kč

BANKOVNÍM PŘEVODEM

69 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - KARTOU / PŘEVODEM

ZDARMA

OBJEDNÁVKA NAD 2000 Kč - DOBÍRKOU

40 Kč


      

logo velké.png

V NAŠÍ PRODEJNĚ - HOTOVĚ / KARTOU

ZDARMA

                  
                                     
Možnosti platby:

Dobírka (hotově nebo platební kartou) - za zboží platíte při převzetí od kurýra GLS na Vámi zvolené adrese, kterou jste uvedli na Vaší objednávce, v případě Zásilkovny na výdejním místě, a to buď v hotovosti nebo platební kartou.


Bankovní převod - provedete platbu bankovním převodem na účet u ČSOB č.: 176866983/0300, variabilní symbol je číslo objednávky (uvedené v e-mailu s potvrzením objednávky).


Online platba - po dokončení objednávky jste přesměrováni k provedení platby do Platební brány COMGATE (ComGate Payments, a.s., Gočárova tř. 1754/48b, Hradec Králové, email: platby-podpora@comgate.cz, tel.č. +420 228 224 267, link: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana), kde máte následující možnosti platby:    

  •        Platební kartou - platební brána umožňuje akceptovat typy karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club a Apple Pay. Platební brána podporuje nejvyšší standardy zabezpečení, obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány pouze zabezpečenou cestou.
  •        Okamžitý bankovní převod - tato platba je iniciována zákazníkem kliknutím na platební tlačítko s odkazem na příslušnou banku, které přesměruje zákazníka z platební brány do elektronického bankovnictví na předvyplněný platební příkaz. Zákazník je povinen jednat v souladu s obchodními podmínkami příslušné služby elektronického bankovnictví banky.Osobní odběr v naší prodejně - platba hotově nebo platební kartou, za zboží platíte při převzetí v naší kamenné prodejně v ulici Letců 1001 v Hradci Králové.

Comgate

MastercardVisa