Nejprodávanější produkty

Everest Ayurveda GOKSHURA Uvolnění zádového svalstva 100 g

EVEREST AYURVEDA
GOKSHURA - Himálajský Ájurvédský čaj Zobrazit větší


    Tribulus terrestris pomáhá uvolňovat svalové napětí a ztuhlost

    Withania somnifera přispívá k celkové relaxaci pohybového aparátu

    Příznivě působí na hybnost zádového svalstva

    Přispívá k optimální tělesné i duševní kondici

    Zingiber officinale posiluje energii a vitalitu organismu

    Asparagus racemosus působí příznivě na uvolnění stresu a svalového napětí

Více informací

 • Skladem

 • 100 g


  98,00 Kč

  Složení
  tribulus terrestris, withania somnifera, asparagus racemosus, inula helenium, tinospora cordifolia, zingiber officinale

  Hmotnost
  100 g sypaného čaje

  Doporučené dávkování
  2 - 3 šálky za den

  Příprava
  Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat

  Užívání
  Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

  Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

  Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

  Země původu: Nepál

  Množství: 100 g