Nejprodávanější produkty

visa

Hemann Gvaranal Elixír 300 ml

HEMANN
Hemann Diamid 300 ml Zobrazit větší

Přispívá k optimalizaci duševní a fyzické funkce pro lepší výkon


Více informací

 • K dodání za 1 - 2 týdny

 • 300 ml
  85911987

  381,00 Kč

  GVARANAL - guaraná

  Pro svou dobrou snášenlivost ve srovnání s většinou ostatních látek obsahujících kofein je podstatná vazba kofeinu obsaženého v guaraně na balastní látky. Na základě této zvláštnosti, která existuje rovněž u známého zeleného čaje, je kofein přijímán při procesu trávení ve střevech, namísto - jako u kávy – již v žaludku. Kromě toho se bohatství balastních látek ( nestravitelných rostlinných vláken ), tuků a bílkovin stará o lepší stravitelnost. Proto dochází u lidí s citlivým žaludkem jen velmi zřídka k nesnášenlivosti vůči guaraně.Za zmínku stojí i účinky guarany u vyčerpaných nebo velmi unavených lidí. I v případě značných duchovních a tělesných nároků se projevují blahodárné a výkonnost zvyšující efekty této rostliny zvlášť zřetelně. Sportovci zjišťují při jejím užívání zvýšenou výkonnost svalstva při nižším mentálním stresu a zlepšené duševní výkonnosti. Guarana rozjasňuje náladu, aniž by vyvolávala euforické stavy.  Guarana celkově povzbuzuje a zvyšuje dobrý životní pocit.

  Účinky guarany na lidský organismus:

   Přispívá k optimalizaci duševní a fyzické funkce pro lepší výkon:

  • k správnému tukovému metabolismu
  • k snížení míry únavy a vyčerpání
  • k správné činnosti nervové soustavy 
  • k podpoře zdravé ztráty hmotnosti
   
  Popis: Tekutý rostlinný koncentrát bez konzervace, chuti lahodné karamelové bylinné.
   
  Obsahuje: Výtažek z 18 000 mg přírodní guarany, vodu,11% alkohol, karamel.
   
  Dávkování: DDD ( doporučená denní dávka ) v případě potřeby 1/2 odměrky 1 až 3 x denně.Možno užívat bez časového omezení. Pro vysoký obsah guarany není určeno dětem a lidem s vysokým krevním tlakem.

  Gvaranal elixír je vhodný i pro míchané nápoje.

  Výrobky byly schváleny jako doplňky stravy, nejsou  léky, nenahrazují pestrou stravu . Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí, skladujte v suchu. Jsou netoxické, nenavýkové, neukládají se v organismu, jsou dobře vstřebávány a metabolizovány.Výrobky jsou v souladu s platnou legislativou EU a jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

  Množství: 300 ml