Nejprodávanější produkty

Hemann Anti Stress 300 ml

HEMANN
ANTI STRESS Zobrazit větší

Funkce rostlin ve výrobku - doplňku stravy je přispívat:

• k udržení normálního potřebného spánku

• k správným psychickým reakcím

• vhodný pro podnikatele,manažéry, učitelky,prodavačky

Více informací

 • Na cestě

 • 120331

  300 ml
  85934290

  324,00 Kč

  Popis: tekutý rostlinný koncentrát bez konzervace, chuti bylinné nasládlé.
   
  Obsahuje: anýz,meduňku,kozlík,levanduli, hluchavku,vodu,fruktozu, líh ( v 1 lžičce cca 5 kapek lihu )

  Dávkování: DDD (dopor. denní dávka)
  v případě potřeby 3x denně polévkovou lžíci koncentrátu smíchat s 1 dcl vody vypít nejlépe před jídlem. Možno užívat bez časového omezení.
   
  Upozornění : výrobek není určen dětem , nepřekračovat DDD, není určen jako náhrada pestré stravy, není lék.Výrobek je vyroben v souladu s platnou legislativou EU a je notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

  Funkce rostlin ve výrobku :

  •     udržovat pozornosti a rychlost reakcí ( při stresu )
  •     přispívat k správné fyzické pohodě  ( při suchém  kašli )
  •     přispívat k optimální relaxaci  ( přepracovanost )
  •     přispívat k správnému mentálnímu i fyzickému stavu
  •     přispívat k správnému   spánku, napomáhá jej udržovat ( při pocitu vnitřního napětí )
  •     přispívat k udržení správných  reakcí  při psychické zátěži
  •     vhodný pro manažéry, řidiče, prodavačky, učitelky ,neklidnou mládež.

       
  Novodobá terapie stresové zátěže spočívá v úpravě životosprávy, psychohygieně a vhodné doplňkové léčbě. Většina lidí na takové změny na takové změny a úpravy nemá čas nebo je podceňuje do doby, kdy se zátěž zvrhne ve funkční poruchu a posléze v onemocnění. Většinou se tak děje zcela nenápadně avšak o to záludněji.

  Definice - charakteristika stresu:

  stav organismu, který je obecnou odezvou na jakoukoliv výrazně působící zátěž, ať už tělesnou nebo duševní. Při stresu se uplatňují vývojově staré mechanismy, umožňují přežití organismu vystaveného nebezpečí. Jde zejména o výraznou aktivaci sympatického nervového systému a nadledvin (kůry i dřeně), která způsobuje zrychlení krevního oběhu a srdeční činnosti, zvýšeni krevního tlaku, prohloubení dýchání, vyplavení energetických zásob ( cukry a tuky ), tlumení bolesti, zvýšení svalové síly , psychických schopností atd. Probíhá mobilizace veškerých sil organismu ( a to i za cenu některých "neekonomických" dějů ), která slouží pro "útěk" nebo pro "boj", ale hlavně pro přežití jedince. Problém stresu dnes vyplývá z jeho dlouho trvajícího charakteru bez přímého "vybití" (není zejména přítomná fyzická aktivita, k jejíž přípravě uvedené změny směřují). Lidský organismus je vystavován různým stresům, často psychického nebo sociálního rázu, které aktivují uvedené mechanismy. Časté, opakované a trvající změny vyvolané stresem mají nepříznivé důsledky na příklad častější výskyt srdečních nemocí, vysokého krevního tlaku, cukrovky, atherosklerozy a pod. (civilizačních nemoci). Proto je důležité v jejich prevenci sníženi stresových faktorů, dostatek odpočinku a dostatek přiměřené fyzické aktivity.

  MUDr. Václav Vydra, gynekolog a akupunkturista, Aš

  Množství: 300 ml