Nejprodávanější produkty

visa

Energy DRAGS IMUN 30 ml

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! DRAGS IMUN 30 ml Zobrazit větší

Přírodní doplněk stravy - kapky:

    ČISTÁ PRYSKYŘICE STROMU CROTON LECHLERI

    ČASTO NAZÝVANÁ „DRAČÍ KREV“

    POCHÁZÍ Z OBLASTI AMAZONIE

Více informací

 • Skladem

 • 302

  30 ml
  8594069933024

  499,00 Kč -150,00 Kč z 649,00 Kč

  Použití přírodního doplňku stravy Drags Imun

  Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun.

  Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.


  Účinné ingredience

  Pryskyřice Croton lechleri.

  Příbalové informace - DRAGS IMUN

  Doplňek stravy – kapky
  Bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývanou Sangre de Drago – dračí krev. Croton lechleri je velmi významná rostlina.

  Složení:

  100% pryskyřice Croton lechleri

  Dávkování:

  Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

  Upozornění:

  Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
  Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

  Objem:

  30 ml

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 30 ml