Nejprodávanější produkty

visa

DUBOVKY® Dubové kapky RK 100 ml

DĚDEK KOŘENÁŘ - B. NOVÝ
DUBOVKY® Dubové kapky RK 100 ml Zobrazit větší

Péče, ochrana a uklidnění pokožky a ústní dutiny.

Kosmetika, bylinný koncentrát.

Více informací

 • Skladem

 • objem 100 ml
  8594159132016

  495,00 Kč

  Péče, ochrana a uklidnění pokožky a ústní dutiny

  Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace.
  Obsažené třísloviny vytvářejí na povrchu kůže nebo sliznice ochranný povlak. Oplachy pomáhají pečovat o pokožku osob se sklonem k ekzémům, plísním, proleženinám a také při nadměrném pocení. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny při paradentóze. Lze použít k péči o pokožku při pobytu v přírodě při štípnutí hmyzem. Koncentrát je možné využít i k přípravě sedací koupele k ošetření pokožky v oblasti konečníku, která je náchylná k tvorbě hemeroidů.

  Použití: Na pokožku aplikujte přímo nebo pomocí vaty či gázy zvlhčené několika kapkami, přiložte nebo lehce vtírejte do postižené oblasti pro zklidnění. Pro koupele a oplachy dávkujte 1 polévkovou lžíci na 1 litr převařené vody. Pro aplikaci do úst doporučujeme použít rozprašovač. K výplachům úst rozřeďte 1/2 čajové lžičky na 100 ml vody. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.

  Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu. Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

  Složení: Etanol (alkohol), voda, bylinný extrakt z dubu, řepíku, heřmánku, kostivalu, lopuchu, levandule, jitrocele, šalvěje, přesličky a zlatobýlu.

  Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06 Pardubice VI - Staré Čívice

  Množství: objem 100 ml