Nejprodávanější produkty

visa

Energy CISTUS COMPLEX 30 ml

ENERGY CZECH REPUBLIC
Sleva! Energy CISTUS COMPLEX 30 ml Zobrazit větší

Bioinformační bylinný koncentrát

    SYNERGICKÝ POMĚR DVOU UNIKÁTNÍCH CISTŮ

    VYSOCE KONCENTROVANÝ EXTRAKT

    MAXIMÁLNÍ EFEKT

Více informací

 • Skladem

 • 303

  30 ml
  8594069933031

  439,00 Kč -132,00 Kč z 571,00 Kč

  Použití bylinného koncentrátu Cistus complex

  Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou. Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistů z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.

  Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě.
  Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum.

  Příbalové informace – CISTUS COMPLEX

  Doplněk stravy – kapky

  Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.

  Složení dávky 7 kapek:

  Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %.

  Doporučené dávkování:

  2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).
  Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
  Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Před použitím nutno protřepat.
  Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

  Upozornění:

  Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Minimální trvanlivost:

  Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

  Objem:

  30 ml

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 30 ml