Energy CISTUS COMPLEX 30 ml

ENERGY CZECH REPUBLIC
Energy CISTUS COMPLEX 30 ml Zobrazit větší

Bioinformační bylinný koncentrát

    SYNERGICKÝ POMĚR DVOU UNIKÁTNÍCH CISTŮ

    VYSOCE KONCENTROVANÝ EXTRAKT

    MAXIMÁLNÍ EFEKT

Více informací

 • Skladem

 • 303

  30 ml
  859404993303

  545,00 Kč

  Použití bylinného koncentrátu Cistus complex

  Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou. Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistů z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.

  Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě.
  Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum.

  Příbalové informace – CISTUS COMPLEX

  Doplněk stravy – kapky

  Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.

  Složení dávky 7 kapek:

  Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %.

  Doporučené dávkování:

  2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).
  Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
  Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Před použitím nutno protřepat.
  Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

  Upozornění:

  Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

  Minimální trvanlivost:

  Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  Způsob skladování:

  Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

  Objem:

  30 ml

  Výrobce:

  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

  Množství: 30 ml