Články, rady, receptury / Koloidní stříbro

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

STŘÍBRNÁ STŘELA ZDRAVÍ

Koloidní stříbro pomáhá ve chvílích, kdy jsme nemocní a oslabení. Přináší úlevu i tehdy, kdy si tradiční medicína neví rady a obyčejné léky působí velmi pomalu nebo jsou zcela neúčinné. Výjimečné účinky koloidního stříbra, které v nás vzbuzují údiv, stvořila mocná a vševědoucí příroda. Mnoho lékařů a vědců již začalo koloidní stříbro nazývat přípravkem budoucnosti, přírodním lékem nové generace.

JAK FUNGUJE KOLOIDNÍ STŘÍBRO?

PŘI NACHLAZENÍ, CHŘIPCE, KAŠLI
Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně však neničí „dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné. Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Díky tomu získáváme větší imunitu proti infekcím. Lidé, kteří užívají koloidní stříbro jsou méně nemocní.

PŘI NADMĚRNÉ TVORBĚ HLENU V ORGANISMU
Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organismu. Ukládá se v nosní dutině, na průduškách, v plících a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje velké ohrožení pro zdraví. Faktem zůstává, že odstranit tento hlen z organismu je velmi těžké. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organismus od hlenu.

PŘI ZAŽÍVACÍCH PROBLÉMECH
Mnozí z nás trpí nepříjemnými zažívacími potížemi, např.: průjmy, problémy s trávením, nepříjemným zápachem z úst. Koloidní stříbro napomáhá trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Je také účinné při průjmech, protože ničí bakterie, které ho vyvolávají. Tím, že upravuje žaludeční činnost a odstraňuje zánětlivé stavy, způsobuje, že mizí nepříjemný zápach z úst. Proto je vhodné užívat koloidní stříbro před jídlem.

PROTI PLÍSNÍM
Plísně jsou v dnešní době velkým problémem. Choroboplodné houby, kvasinky a plísně nabourávají celý organismus. Zapříčiňují infekce vnitřních orgánů a vyvolávají kvasinkovou infekci (kandidózu), dále kožní plísně, plísně na dlaních, nohách, nehtech a u žen také poševní plísně. Často způsobují zvětšení a bolestivost mízních uzlin. Vědci již před mnoha lety prokázali neobvyklou účinnost koloidního stříbra při problémech s choroboplodnými houbami. Není snadné je léčit, ale při užívání stříbra jsou hubeny velmi rychle.

NA RÁNY
Koloidní stříbro usnadňuje rychlé hojení ran na těle. Můžeme ho aplikovat na popáleniny, omrzliny, proleženiny a jiná poškození kůže. Stříbro zabíjí bakterie, které způsobují mokvání ran. Rovněž povzbuzuje organismus a urychluje regeneraci poškozené tkáně. Matka malého Lukáška z Olomouce užívala koloidní stříbro na popálenou nožičku dítěte. „Lukáš se spálil žehličkou. Měl rozsáhlou, bolavou ránu. Myslela jsem, že se to bude hojit velmi dlouho. Byla jsem ale v šoku, když jsem použila koloidní stříbro. Rána se během týdne zcela zahojila a dokonce po ní nezůstaly ani jizvy."

NA NEMOCI ZVÍŘAT
Velmi zajímavá je také skutečnost, že mnozí z nás dávají koloidní stříbro svým zvířatům. Je znám případ paní, která svému psu přilévá odpovídající dávku stříbra do vody. Od té doby, co její pejsek pije tento přírodní přípravek, není nemocný. „Dříve míval často červy, zvracel a byl hubený, ale dnes se cítí velmi dobře." Velmi dojemný je také příběh jistého koně a jeho majitele. Kůň měl nehodu. Majitel vyprávěl: „Jeho bok byl skoro „rozervaný" a nechtěl se vůbec hojit. Veterinář konstatoval, že kůň musí být utracen." Avšak jeho pán vymýval ránu koloidním stříbrem a ta se zacelila. Díky stříbru se kůň uzdravil.

PŘÍPRAVEK BUDOUCNOSTI
Současná medicína stojí před velkou výzvou. Objevují se nové nemoci, jako např.: AIDS, nové typy chřipky, plísní, nádorů, a nedávno také smrtící zápal plic. Viry a bakterie sami mutují a stávají se odolnými proti lékům. Vůči těmto nebezpečím je naše dosavadní zbraň - antibiotika - čím dál tím častěji bezradná. Objevila se nutnost užívat přípravky nové generace, takové jako např. koloidní stříbro. Částice a ionty metalického stříbra rozpuštěné v čisté vodě působí jinak než antibiotika. Jako „stříbrné střely" rychle vyhledávají bacily v organismu a ničí enzymy, které jsou pro tyto bacily nezbytné k životu. Takovéto bezbranné bakterie, viry nebo houby jsou poté „spáleny" kyslíkem, který se do organismu dostává spolu s částicemi stříbra. Tímto způsobem dostáváme nezbytnou a účinnou pomoc při onemocněních. Současně se zvyšuje imunita organismu, dochází k přílivu energie a nových životních sil. Koloidní stříbro zlepšuje soustředění, zostřuje smysly a vrací bystrý úsudek. Proto je zvláště vhodné pro ty, kteří těžce pracují, jsou ohroženi infekcemi a současně jsou oslabeni všudypřítomným stresem.


ZTQ0ZTA0Nm