Články, rady, receptury / Zelená energie

ZELENÁ ENERGIE

                                      Barley Tělo je nástroj, jehož pomocí se můžeme dostat k cíli: dosáhnout poznání lze jen v těle, a cokoli chceme uskutečnit, můžeme jen skrze tělo. Proto jej udržujme zdravé - čím lepší nástroj, tím lépe se nám bude pracovat. Toto je jedno z hesel jógy, které je motivací vedoucí ke zdravému životnímu stylu.

Tomu může být nápomocná i konzumace zelených potravin. V poslední době se o nich hodně mluví a roste i počet příznivců těchto potravinových doplňků. Zelené potraviny mají unikátní složení, které obsahuje živiny, enzymy, chlorofyl, antioxidanty a vlákninu v takovém množství a kvalitě, které bychom jinde těžko hledali. Naše strava je, zvláště v období podzim-zima, těchto látek většinou zcela prosta.

Nejznámější je Barley - přípravek, který se vyrábí z mladých rostlinek ječmene obecného a který je, díky své vysoké nutriční hodnotě, vhodný jako každodenní doplněk jídelníčku. Normalizuje hladiny cukrů v krvi a působí příznivě na slinivku, díky čemuž je zvláště vhodný pro diabetiky, dále působí proti chudokrevnosti a celkově čistí krev a vylepšuje krevní obraz. Má protizánětlivé účinky, což se projeví při léčbě řady kožních chorob.

Jeho příznivé působení se projeví také při detoxikaci organismu, pomáhá i v boji proti nadváze, urychluje hojení ran, snižuje tělesné pachy, osvěžuje dech.

Dále jeho pravidelné užívání snižuje kyselost vnitřního prostředí, obnovuje tedy acido-bazickou rovnováhu, má rovněž ochranný vliv na tkáně, sliznice a kůži. Díky vysokému obsahu organického železa zpomaluje stárnutí buněk. Nezanedbatelným účinkem je také vylepšení psychiky a větší odolnost proti stresům.

Chlorella Sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa v sobě obsahuje bioinformační přípravek Chlorella, který je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, vlákniny a chlorofylu.

Stimuluje imunitní systém, zlepšuje funkci střev, chrání buňky před účinky volných radikálů a podporuje detoxikaci organismu. Působí také na regeneraci buněk a hojení ran, zlepšuje odolnost vůči stresu a snižuje tělesné pachy.

Při užívání těchto přípravků je dobré mít na paměti jejich vysokou kvalitu a účinnost, která se projeví zejména při detoxikaci organismu. Oba přípravky se okamžitě pustí do intenzivního odhleňování a očisty. A i ten, kdo podstoupil očistné kůry jater, ledvin nebo půsty, bude překvapen, co ještě organismus vylučuje.

Na kvalitu má vliv i balení přípravků. Přípravky, které jsou baleny v čistém skle, neztrácejí nic ze své kvality. Umělá hmota a papír snižují účinek až o 40% už za dva týdny po otevření přípravku.

Nejen díky kyselým dešťům, které z půdy odplavují cenné minerální látky, a ty následně chybí v plodinách na takové půdě pěstovaných, jsme dnes víceméně nuceni užívat potravinové doplňky, abychom svému tělu dodali vše co potřebuje. Konzumace zelených potravin může být jednou z cest ke zdravému tělu i odolné psychice.

zdroj: www.hka.cz

Zelené potraviny:

Řadit podle 
Výrobce 

  ORGANIC CHLORELLA TABS   Tichomořský ostrov
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


  ORGANIC CHLORELLA POWDER Tichomořský ostrov
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


ORGANIC BARLEY JUICE POWDER Úchvatné scenérie
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


  BARLEY JUICE TABS Tibetská náhorní plošina, země
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


  HAWAII SPIRULINA TABS V čisté mořské vodě,
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


  SPIRULINA BARLEY TABS Dva rozdílné světy spojené
Běžná cena 998 Kč

Vaše cena 585 Kč

img


Chlorella je bioinformační přípravek vyrobený a
Běžná cena 499 Kč

Vaše cena 390 Kč

img


Barley juice je bioinformační přípravek obsahující
Běžná cena 499 Kč

Vaše cena 390 Kč

img


Spirulina Barley je bioinformační přípravek
Běžná cena 499 Kč

Vaše cena 390 Kč

img

NzY0M