Články, rady, receptury / Javorový sirup a jedlá soda

Javorový sirup a jedlá soda - přírodní chemoterapie (léčení rakoviny)

To je ta zázračná kombinace, která bývá právem nazývána přírodní chemoterapií, a to bez velmi nepříjemných vedlejších účinků. Její výsledky jsou prý přímo fantastické!

Nejsou v tom žádné čáry, ale fakt, že rakovinové buňky milují cukr (proto je logické se během nemoci vyhýbat cukrům ať už v jídle či nápojích, vyjma trošky ovoce). Při ohřátí směsi se na sebe naváží molekuly sody a javorového sirupu. Glukóza vzniklá právě tímto způsobem je pohlcena buňkami a viry, jež se v ní ukrývají. Jenže v tomto případě je na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sloučenina a rakovinové buňky pohltí spolu s cukrem rovněž sodu a tím dojde k zásadité reakci a k jejich zničení přímo v centru nádoru. Soda bicarbona totiž způsobí změnu pH v buňkách. Ty pro své přežití potřebují kyselé prostředí, ale tímto způsobem se do nich dostává více kyslíku, než jsou schopné unést. A právě díky javorovému sirupu se soda dostává do takových míst v těle, kam by se normálně nedostala. To vše během velmi krátké doby. Je tedy vhodná pro léčbu jakéhokoli stádia rakoviny, ať už u lidí nebo u zvířat.

 

Recept:

3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody (soda bicarbona) smísit (např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody) a promíchat. Poté dát v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut nepříliš silně, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C, dokud směs nezhoustne.

Na počátku může být užíváno častěji (zejména u rakovinou nemocných),  např. 3x denně jedna čajová lžička. Jinak stačí brát jednu čajovou lžičku denně, dlouhodobě i jako prevenci. Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb. Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem.

 

Obecně platí několik zásad, které je potřeba během užívání dodržovat:

1) Nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.

2) Dávkování, a to právě kvůli změně pH v organismu. Nutné měřit pH (sliny nebo moč).

3) Pozor na sodu, do které byl přidán hliník! I v případě, že není uveden na obalu, bývá přidáván. Jestliže vám po zahřátí na dně směsi zůstane bílý prášek, nejedná se o bikarbonát sodný. Nejlepší je koupit sodu přímo v lékárně, kde budete mít jistotu, o co se skutečně jedná.

 

Tento recept dnes využívají nejen alternativní léčitelé, ale také onkologové a díky internetu i nemocní sami doma. Nikoho však nenabádáme vynechat klasickou léčbu v nemocnicích a začít se léčit jen jedlou sodou a javorovým sirupem. Vždy je lepší být pod dozorem právě lékaře.

 

 

Řadit podle 
Výrobce 

100% PURE JAVOROVÝ SIRUP Čistý 100 % Pure javorový

Vaše cena 199 Kč

img


Javorový sirup Steeves 375 ml (sklo) Čistý

Vaše cena 255 Kč

img


Javorový sirup Steeves 1000 ml (plast) Čistý
Běžná cena 550 Kč

Vaše cena 499 Kč

img

YWViYTIwZ