Články, rady, receptury / Co nevíte o konopí?

CO NEVÍTE O KONOPÍ ?

CANNABIS Pharma-derm

Kdo jsme?

Naše firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. se od roku 2002 zabývá vývojem, výrobou a prodejem speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. Jsme soukromá společnost, s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Zajímají nás i další možnosti využití konopí jako užitkové rostliny, kromě pilotního projektu kosmetiky z léčivého konopí připravujeme i další projekty pro zpracování konopí. V rámci České republiky patří naší společnosti prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky.

cannabis.jpg

Naši speciální kosmetiku uvádíme na trh pod vlastní značkou Cannaderm. Veškeré produkty vyrábíme v České republice, podle našich vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používáme moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům pro výrobu kosmetiky. Všechny naše výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány (1.LF UK Praha) a certifikovány pro prodej v EU.

cannaderm.jpg

Z konopí využíváme výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Olej lisujeme ze semínka za studena a v ochranné atmosféře, abychom zachovali všechny jeho bioaktivní složky. Vzniká tak čistý (lidově panenský) konopný olej.

Obsah léčivého konopí v každém našem produktu garantuje naše pečeť.

kapka-pecet.jpg

konopi.jpg

 

A dovolte ještě jedno malé, netradiční upozornění:

Pokud jste nadšeným uživatelem nebo obdivovatelem konopí v podobě marihuany (nebo chcete-li gandži), pak čtěte pozorně další řádky.

Naše společnost CANNABIS Pharma-derm využívá a zpracovává výhradně konopí technické - tedy certifikované odrůdy, které obsahují nulové nebo zcela minimální množství THC v sušině (do 0,3% v sušině dle norem EU). To znamená, že ze sklizeného technického konopí je naprosto bezpředmětné pokoušet si ubalit joint a jediné omamné účinky zažijete při placení pokuty za polní pych ;-)))
Ale přesto -budeme velmi rádi, pokud si naše stránky přečtete celé a přesvědčíte se, že konopí v podobě konopného semínka a konopného oleje dokáže být pro zdraví a pohodu člověka stejně přínosné.

Převzato z : www.cannaderm.cz

S tímto článkem souvisí tyto výrobky:


NGZkM