AKCE - Výhodný set 2 ks ZELENÉ POTRAVINY  Při zadávání objednávky napište do poznámky v objednávkovém formuláři o kterou kombinaci máte zájem. KOMBINACE ROZEPSANÉ ZDE POD TEXTEM!Je možné nakombinovat jakékoliv Zelené potraviny. Vždy musí být sudý počet za tuto akční cenu.       NÁZEV           2 x Chlorella TABS         Chlorella TABS + Acai         Chlorella TABS + Maca         Chlorella TABS +
Běžná cena 998 Kč
Vaše cena 710 Kč

img

Výrobci a distributoři / Winalite

Firma Winalite produkuje exklusivní sérii prostředků intimní hygieny a LOVE MOON, kterých výroba se opírá o aniontovou technologii. Tyto produkty jsou jedinečné a nemají konkurenci na celém světě. Svými vlastnostmi převyšují všechny dostupné prostředky osobní hygieny.

Čerpající z nejnovějších výzkumů vědy, firma Winalite vyvinula technologii dámských vložek a intimek LOVE MOON, které obsahují aniontovou vrstvu. Aniontová vrstva se aktivuje při teplotě a vlhkosti odpovídající hodnotám, které jsou vlastní lidské pokožce vysílá intenzivní pramen aniontů, blahodárný pro lidské zdraví, v množství až do 5800 na cm3.
OGI5N