AKCE MĚSÍCE DUBNA - ZELENÉ POTRAVINY PŘI NÁKUPU 1 PRODUKTU ZÍSKÁVÁTE 50% SLEVU NA DRUHÝ PRODUKT Při zadávání objednávky napište do poznámky v objednávkovém formuláři o kterou kombinaci máte zájem. KOMBINACE ROZEPSANÉ ZDE POD TEXTEM!Je možné nakombinovat jakékoliv Zelené potraviny. Vždy musí být sudý počet za tuto akční cenu. Akce platí do 30.4.2018!      NÁZEV           2 x Chlorella TABS        
Běžná cena 998 Kč
Vaše cena 585 Kč

img

Výrobci a distributoři / Winalite

Firma Winalite produkuje exklusivní sérii prostředků intimní hygieny a LOVE MOON, kterých výroba se opírá o aniontovou technologii. Tyto produkty jsou jedinečné a nemají konkurenci na celém světě. Svými vlastnostmi převyšují všechny dostupné prostředky osobní hygieny.

Čerpající z nejnovějších výzkumů vědy, firma Winalite vyvinula technologii dámských vložek a intimek LOVE MOON, které obsahují aniontovou vrstvu. Aniontová vrstva se aktivuje při teplotě a vlhkosti odpovídající hodnotám, které jsou vlastní lidské pokožce vysílá intenzivní pramen aniontů, blahodárný pro lidské zdraví, v množství až do 5800 na cm3.
NjJhN2