TIP JAK VYHLEDÁVAT
TIP JAK VYHLEDÁVAT

Pro Vaši lepší orientaci v nabídce našeho internetového obchodu můžete využít políčka "Hledání", které se nachází vlevo nahoře nad kategoriemi zboží.
Vyhledávat můžete buď ve zboží nebo v článcích. Zadáte jen Vámi preferovaný výraz (klíčové slovo) a kliknete hned vpravo na symbol lupy.

Tímto zrychleným postupem můžete snáze a rychleji najít Vámi hledaný výrobek, který může uspokojit Vaše potřeby či Vám pomoci při Vašich potížích.

U všech našich produktů se snažíme Vám co nejpodrobněji přiblížit a popsat veškeré vlastnosti, složení a použití každého produktu. Vy těchto bohatých informací můžete využít k pohodlnému a cílenému vyhledávání, dle Vašich konktétních potřeb.

Doporučujeme Vám "Hledání" využívat především k nalezení výrobků:

a) dle Vašich zdravotních potíží

Malý příklad: Máte urologické potíže a hledáte produkty, které se týkají potíží s ledvinami. Zadejte do políčka "Hledání" jako klíčové slovo k vyhledávání výraz jako "ledvinový", "ledviny" nebo jen "ledvin". Budete-li "hledat ve zboží", nabídnou se Vám všechny produkty, které kdekoli v popisu mají slovo "ledvin" uvedeno. Zvolíte-li "hledát v článcích", budou Vám nabídnuty veškeré články o našich produktech, ve kterých je dané slovo uvedeno.

b) dle složení produktu

(zajímá-li Vás konkrétní složka bylin, která je v produktech obsažena)

Malý příklad: Hledáte produkt obsahující bylinu heřmánek. Zadáte tak do políčka "Hledání" výrazy jako "heřmánek", "heřmánkový" či "heřmánkem" a budou Vám nabídnuty všechny produkty, které tuto bylinu obsahují.

Nebojte se daný výraz skloňovat ve všech možných pádech. Uvidíte, že se Vaše snaha setká s rychlým úspěchem.

YTUwODM